В Мирнограді вирішували проблеми роботодавців

- Реклама -

В Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему «Вирішення проблем зайнятості та соціального захисту соціально вразливих верств населення в умовах економічної кризи». У заході прийняли участь 9 роботодавців міста, у яких працює понад 20 осіб.

В ході заходу були розглянуті питання працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, нові форми і методи роботи служби зайнятості, використання нових сучасних технологій – відеорезюме, відеопрезентації вакансій, он-лайн співбесіди, комунікація із безробітними через соціальні мережі тощо. Присутнім була доведена інформація щодо стану реалізації положень законодавства про працю, які стимулюють до працевлаштування соціально-незахищених верств населення, зокрема,  надання компенсацій за працевлаштування безробітних квотної категорії. Фахівці центру зайнятості нагадали про необхідність виконання 5-відсоткової квоти та надання річної звітності щодо працевлаштування  соціально-незахищених категорій населення.

До участі у семінарі був запрошений також головний державний інспектор відділу контролю північного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Олена Рослякова. Вона розповіла присутнім про відповідальність, яку несуть роботодавці за порушення законодавства про працю.  

Під час заходу представники роботодавців уточнювали окремі законодавчі норми, висловлювали свої думки та побажання, ділилися труднощами, що виникають в процесі діяльності. На зустрічі  були обговорені подальші дії щодо співпраці з роботодавцями для покращення  зайнятості громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці. Одним з пріоритетних завдань, які реалізують спеціалісти центру зайнятості — це  надання додаткової підтримки роботодавцям при працевлаштуванні саме цієї категорії громадян.

Звертаючись до роботодавців,  директор Мирноградського центру зайнятості Наталія Базилевич наголосила: «Сьогодні клієнт служби зайнятості № 1 – роботодавець, і саме від нашої плідної співпраці залежить соціальна стабільність та захищеність працівників. Не останню роль в цьому відіграє і легальна зайнятість, і виплата гідної заробітної плати, і забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами. Широкий спектр послуг щодо підбору персоналу служба зайнятості надає абсолютно безкоштовно, ми – сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям. Ми завжди відкриті для співпраці».

- Реклама -