Добропільська школа-ліцей стала суперфіналістом освітнього марафону

Добропільський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей став суперфіналістом освітнього марафону. Про це журналістам повідомили в Донецькій ОДА.

Проект «Освітній марафон», який було започатковано  БО «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» розпочався понад 7 місяців тому. Увесь цей час команди працювали над стратегіями розвитку своїх навчальних закладів, які у подальшому допоможуть впровадити якісні зміни у школі.

За цей час учасники навчились будувати стратегії, формувати ефективні комунікації з громадою, дізнались про дієві методи в інклюзивному навчанні, захистили свої проєкти та переконались, що зміни у школах — не міф, а реальність вже багатьох закладів завдяки завзяттю вчителів та керівників, партнерству з батьками та школярами.

Варто відзначити, що на старті до участі у марафоні було відібрано 60 команд, до фіналу потрапили 20 шкіл. 18 липня було завершено третій інтенсив марафону, під час якого було оголошено 10 суперфіналістів. Шість з них — навчальні заклади Донецької області:

 

  • Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей м. Добропілля
  • Економіко-гуманітарний ліцей №8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради
  • Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 56 Маріупольської міської ради
  • Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 66 Маріупольської міської ради
  • Нескучненська ЗОШІ-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради
  • Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради.

Усі школи-суперфіналісти отримали від організаторів конкурсу мультимедійне обладнання для запису відеоуроків. Також до 1 вересня цього року вони мають розробити грантові пропозиції для отримання подальшої донорської підтримки.

- Реклама -