На Донеччині триває ремонт автодороги Покровськ-Бахмут-Михайлівка

У рамках президентської програми «Велике будівництво» триває ремонт автодороги Покровськ-Бахмут-Михайлівка. Наразі ремонтні роботи продовжуються на ділянці дороги, що проходить в межах населених пунктів с.Мирне та м.Мирноград.

Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг Донецбкої області.

Так, на даний час вже були виконані роботи з фрезерування існуючого дорожнього одягу по всій довжині ділянки (1,9 км), вирубка дерев та чагарнику, капітально влаштовано дві водопропускні труби, а також виконані роботи з влаштування нижнього шару з крупнозернистого асфальтобетону на ділянці протяжністю 1,5 км.

Підрядник також має облаштувати 3 примикання вулиць, заїзди/виїзди до АЗС та 7 в’їздів до підприємств, також облаштувати автомобільні зупинки й встановити дорожні знаки та показники.

Варто відзначити, що в рамках капітального ремонту автомобільної дороги Покровськ-Бахмут-Михайлівка заплановано ремонт 6 ділянок доріг, що з’єднують міста Покровськ, Костянтинівка та Бахмут, на 4 з яких вже укладено договори на проведення ремонту. Ще дві ділянки знаходяться на стадії проведення тендерних процедур.

- Реклама -