З початку року 16 домашніх кривдників отримали покарання

- Реклама -

Покровський відділ поліції повідомляє, що 13 обвинувальних актів вже спрямовано до суду для прийняття рішення. Порушникам загрожує до двох років позбавлення волі.

Сьогодні на профілактичному обліку в Покровському відділі поліції  перебуває 208 сімейних кривдників,  167 з яких поставлено на облік вже в цьому році. З усіма порушниками дільничні офіцери поліції проводять профілактичну роботу, а також притягають їх до адміністративної відповідальності за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства» Кодексу України про адміністративне правопорушення. за даною статтею. За 6 місяців поточного року правоохоронці склали 398 протоколів за даною статтею.

Окрім адміністративної відповідальності законодавством передбачена і кримінальна відповідальність. Так, з початку 2020 року 16 порушників притягнуто до кримінальної відповідальності за ст. 126 -1  «Домашнє насильство» Кримінального кодексу України, 13 справ вже направлено до суду для прийняття рішення.

Поліцейські закликають осіб, які страждають від насильства у родині, не терпіти, не замовчувати та звертатися по допомогу на цілодобову безкоштовну гарячу лінію:

з мобільних телефонів — 116 123

зі стаціонарного телефону — 0 800 500 335

на спецлінію 102 або урядову гарячу лінію 1547

 

- Реклама -