У Добропіллі рятувальники провели інструктаж з правил мінної безпеки

Прес-служба Головного управління ДСНС України у Донецькій області повідомляє, що вчора рятувальники провели профілактичний рейд у Добропіллі. Метою було нагадати громадянам правила безпеки під час виявлення вибухівок.

Вибухонебезпечні предмети створюють смертельну загрозу для життя людей. Основну небезпеку в них становлять пристрої ініціювання вибуху основної маси вибухівки. Так, наприклад, ручна граната чи артилерійський снаряд у разі детонації здатні завдати шкоди десяткам людей.

Так, рятувальники наголосили, що у разі виявлення небезпечного предмета категорично заборонено чіпати та рухати знахідку. Необхідно попередити оточуючих про небезпеку будь-яким доступним методом, відійти на безпечну відстань та обов’язково повідомити про це у Cлужбу порятунку за номером «101» або Національну поліцію за номером «102».

Під час профілактичного рейду рятувальники особливу увагу приділяли дітям, адже вони завжди проявляють цікавість до незнайомого, тим самим, від незнання, можуть наразити себе на небезпеку.

- Реклама -