За останні півроку покровські поліцейські склали 58 протоколів відносно батьків, які неналежно виконують свої обов’язки

Незабезпечення необхідних умов для проживання та виховання дітей, вчинення неповнолітніми різного роду правопорушень, самовільне залишення дітлахами домівок  – основні фактори, на підставі яких працівники ювенальної превенції Покровського відділу поліції притягнули батьків до адміністративної відповідальності.

Співробітники ювенальної превенції поліції постійно проводять низку заходів, спрямованих на забезпечення безпеки дітей, запобігання вчиненню ними та стосовно них правопорушень. В зоні особливої уваги правоохоронців знаходяться неповнолітні, які виховуються в родинах, що опинились в складних життєвих обставинах. Аби своєчасно виявити негативні явища в таких сім’ях, поліцейські спільно із представниками соціальних служб регулярно відвідують родини зазначеної категорії та перевіряють побутові умови, психологічний та фізичний стан дітей, а також виконання батьками своїх обов’язків.

Так, з початку року інспектори  ювенальної превенції Покровського відділу поліції склали 58 адміністративних протоколів за статтею 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Основна причина притягнення таких батьків до відповідальності – це не створення нормальних умов для розвитку неповнолітніх, самовільне залишення дітьми домівок та скоєння ними адміністративних правопорушень.

- Реклама -