У Мирнограді чоловік видав правоохоронцям боєприпас

Покровський відділ поліції повідомляє, що мешкнець Мирнограду добровільно видав поліцейським підствольний постріл до гранатомета. Таким чином чоловік звільнився від відповідальності за незаконне зберігання боєприпасів та попередив можливі негативні наслідки необачного поводження з вибуховими предметами.

До мирноградських правоохоронців, які несли службу на маршруті патрулювання, звернувся 44-річний мешканець, який повідомив, що хоче добровільно видати боєприпаси. Чоловік розповів, що місяць тому знайшов підствольний постріл та, щоб боєприпас не потрапив в руки дітей та несвідомих громадян, він забрав його додому. А коли побачив поліцейських, згадав про свою небезпечну знахідку та вирішив про неї повідомити.

Чоловік, який повідомив про свою знахідку, до покарання притягуватися не буде. Адже, відповідно до частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України, громадяни, які добровільно здають зброю та боєприпаси, звільняються від кримінальної відповідальності.

«Нагадуємо, що за носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу передбачена кримінальна відповідальність відповідно до частини 1 статті 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років», — повідомив начальник Мирноградського відділення поліції Артем Кузнецов.

- Реклама -