У Покровську відбулося засідання бюджетної комісії: куди планують перерозподілити та виділити кошти

Завтра, 10 липня, у Покровську планується проведення чергової сесіїї міської ради. Вже декілька днів проходять засідання депутатських комісій, на яких розглядаються питання на майбутню сесію. Сьогодні відбулося засідання бюджетної комісії, яка викликала безліч суперечок та жвавих обговорень.

Так, перед присутніми виступила начальниця фінансового управління Юлія Порецька, яка представила проект рішення щодо перерозподілу бюджетних коштів.

Згідно нього, планується виділення коштів на відділ освіти, охорону здоров’я, житлово-комунальний відділ, а також завершення будівельних робіт по 11 об’єктам, які у місті вже звикли вважати «довгобудами».

Які конкретно суми та куди планують витратити покровські можновладці, читайте у наших наступних публікаціях.

До присутніх депутатів звернувся Сергій Андрійченко, який запропонував розділити цей проект рішення на декілька частин.

«Виділяти гроші на медичне обладнання стовідсотково потрібно! І я буду за це голосувати. А ось щодо недобудов, то пропоную їх винести в окреме питання, адже на минулій сесії ми домовлялись, що буде створена комісіія, що нам нададуть усі акти та проектно-кошторисну документацію… Як бачимо, нічого цього не відбулося. І щоб не було такого, що ми за важливі питання голосуємо пакетом, а потім вони не проходять, пропоную їх розділити», — наголосив Сергій Сергійович.

Проте ця ідея не дуже сподобалася ні начальниці фінансового відділу Юлії Порецькій, ні заступнику міського голови Ярославу Хотнянському. Останній, до речі, запропонував присутнім після закінчення засідання проінспектувати музичну школу імені Миколи Леонтовича, на ремонт якої протягом останніх років з міського бюджету було виділено понад 3 мільйони гривень.

Депутати та представники ЗМІ після завершення засідання відправилися до музичної школи

Що ж стосується проекту рішення, який подавав Сергій Андрійченко про створення тимчасової контрольної комісії для перевірки виконання ремонтних робіт на цих недобудовах, то це питання не пропустили, посилаючись на неточності у проекті рішення.

Наприклад, було підкреслено, що у проекті рішення не було зазначено кількість депутатів, які будуть входити до комісії, та конкретний перелік об’єктів, які будуть інспектуватися. Тобто, представники місцевої влади свідомо зривають прийняття цього питання та створення комісії, при цьому вдруге намагаючись виділити кошти на закінчення ремонтів по цим об’єктам.

Така ж доля очікувала й проект рішення «Про зменшення фінансового навантаження на сім’ї шахтарів ДП «Краснолиманська» та ТОВ «Краснолиманське», яким передбачалося звільнити працівників цих підприємств від сплати квартплати та вивозу твердих побутових відходів.

Отже, всі ці питання будуть ще додатково розглянуті на депутатському навчанні, яке відбудеться вже сьогодні. Після нього й стане відомо, які проекти рішень будуть розглянуті на сесії, а які знов не пропустять.

 

- Реклама -