У Покровську пройшла урочиста церемонія нагородження премії «Молода людина року»

Вчора, 8 липня, у будівлі центральної міської бібліотеки імені Т. Г. Шевченка міста Покровська відбулося урочисте нагородження лауреатів та переможців премії «Молода людина року 2020».

Конкурс проводиться для відзначення та підтримки активних молодих людей за вагомий внесок у культурне, соціальне, студентське життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень у молодіжному середовищі та сприяння реалізації державної молодіжної політики.

У актовій залі зібралися представники обдарованої молоді та місцевої влади. Святкове нагородження почалося з музичного подарунку.

Лауреати конкурсу були нагороджені дипломами конкурсу та пам’ятними сувенірами, а переможці — почесними кубками. Нагородами відзначили найкращого науковця, молодіжного лідера, шахтаря, журналіста та багато інших представників активної молоді.

Переможці зізнаються, що зайняти почесне місце для них було несподівано, але дуже приємно. Вони дякують організаторам за можливість продемонструвати свої досягнення професійній спільноті. Наприкінці всі учасники заходу зробили фото на згадку.

- Реклама -