У Мирнограді підліток, посварившись з матір’ю, пішов з дому

15-річний підліток з Мирнограду посварився з матір’ю та пішов з дому. Жінка звернулася за допомогою до поліції, і вже протягом декількох годин юного втікача було знайдено.

Так, вчора, 7 липня, о 23-00 до Мирноградського відділення поліції звернулася місцева мешканка, яка розповіла, що ввечері посварилася зі своїм сином. Хлопець пішов з дому, не взявши мобільного. Стурбована мати попросила допомоги поліцейських у пошуках, адже раніше її син так не вчиняв.

Жінка детально описала зовнішність хлопця й вже через декілька годин, об’їжджаючи вулиці Мирнограду, правоохоронці помітили хлопця, схожого за описом на розшукуваного.

Зупинивши підлітка, поліцейські дізналися, що це саме його вони розшукують. Хлопець поясмнив, що не знайшов спільну мову з мамою, тому пішов з дому й до ранку повертатись не збирався.

Поліцейські повернули неповнолітнього в родину, провели профілактичну бесіду з усіма членами родини та відносно матері склали адміністративний протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

- Реклама -