У Покровську батьки особливих дітей вимагали відкрити реабілітаційний центр «Милосердя»

Сьогодні, 6 липня, о 10 ранку мами особливих дітей зібрались під стінами виконавчого комітету Покровської міської ради, аби завернуться до місцевої влади з вимогою відкрити центр реабілітації «Милосердя».

Батьки пояснюють, що вже 4 місяці індивідуальна програма реабілітації кожної дитини не виконується. Зі своєю проблемою до місцевої влади вони звертаються вже не вперше, але жодної відповіді не отримують. Питання було висунуто на засіданні комісії обласного департаменту соціального захисту, де підтвердили, що рішення про відкриття таких установ приймається на місцевому рівні. На засіданні штабу місцевої влади запит було відхилено, але причину не пояснили. Схвильовані матусі прийшли до виконавчого комітету, щоб дізнатися всю правду.

Звернення почалося біля входу у будівлю виконавчого комітету. Мами разом зі своїми дітьми малювали на асфальті крейдою, як колись займалися у реабілітаційному центрі. Після цього усі разом вони вирішили піднятися до кабінету виконуючого обов’язки міського голови Олексія Требушкіна.

Службовця на місці не було, але батьки продовжили чекати. Згодом прийшла юристка та намагалася пояснити, що рішення про відкриття таких установ приймає комісія ТЕБ і НС. Для підтвердження своїх слів вона надала протокол останнього засідання комісії.

Під час очікування хоча б якогось рішення виконавчого комітету, батьки разом зі своїми дітьми провели розминку та заспівали веселі пісні. Діти були щасливі знову зустріти своїх друзів та провести з ними час. Мами пояснили, що такі вправи важливо робити кожний день, аби запобігти ускладненням. Раніше у цьому їм допомагав реабілітаційний центр.

Олексій Валерійович з’явився у своєму кабінеті лише через півтори години очікування. На обговорення з членами виконавчого комітету було висунуто два питання: про відкриття реабілітаційного центру у найкоротші строки та про забезпечення центру кваліфікованою медсестрою. Виявилось, що це питання також тривалий час ігнорували у виконавчому комітеті.

Після тривалого обговорення було прийнято суспільне рішення скласти запит до Головного управління ДСНС України у Донецькій області та безпосередньо до голови Донецької ОДА Павла Кириленка. Питання щодо введення в центрі штатної одиниці медичного працівника буде розглянуто на виконавчому комітеті.

На жаль, у Покровську прийняття якихось рішень можна добитися тільки через розголос чи ось такі своєрідні акції протесту. Коли ж відкриється центр «Милосердя» та чи відкриють його покровські можновладці взагалі, покаже час.

- Реклама -