У Мирнограді зареєстрували факт порушення карантину в одному з розважальних закладів

У Мирнограді поліція зареєструвала факт порушення карантинних заходів в одному з розважальних закладів міста. Про це журналістам повідомили адміністратори інтернет-спільноти «Типовий Мирноград».

Так, у соцмережах з’явилося відео, на якому видно, як в одному з розважальних закладів міста влаштували вечірку, присвячену Дню молоді. На запитання активістів, чи в місті вже скінчилися карантинні обмеження, представниця виконкому відповіла, що норми карантину діють, а такі вечірки з великим скупченням людей — це питання до власників закладу.

Через соцмережі адміністратори спільноти звернулися до керівництва Мирноградського відділення поліції та до очільника Донецької області Павла Кириленка. Артем Кузнецов, начальник Мирноградського ВП, відповів, що даний факт порушення карантину було зареєстровано та буде проводитися перевірка, згідно якої буде надана правова оцінка діям власників закладу.

Що ж стосується самих мешканців Мирнограду, то така поведінка обурила більшість, адже с кожним днем захворюванність на коронавірус зростає й такі необачні дії можуть поставити під загрозу здоров’я та життя багатьох людей.

- Реклама -