Команда Сергія Андрійченка продовжує реалізацію проекту «Пісочниця у кожний двір»

З настанням літа команда Сергія Андрійченка продовжила реалізацію ще однієї соціальної програми. На гарячу лінію кожного дня надходять дзвінки від мешканців з проханням завезти пісок в той чи інший двір Покровська. Жодна така заявка не залишається без уваги.

Так і сьогодні, 25 червня, продовжився розвіз піску на дитячі майданчики міста. Зокрема, пісочниці були наповнені по вулицям Таманова, Авангардна, Добропільська, на проспекті Шахтобудівників та іншим.

Діти радо зустрічали учасників команди Сергія Андрійченка та одразу ж починали гратися у свіжому чистенькому пісочку.

«У нашому дворі завжди багато дітей. Приходять, навіть, з інших будинків. Вже пройшов місяць літа, а місцева влада зовсім не попіклувалася про те, щоб завізти пісок. Скоро так і літо скінчиться, а дітям гратися ніде. Тому я і звернулася до команди Сергія Андрійченка. Тільки-но подзвонила, і вже одразу до нашого двору привезли пісок. Дякую велике від усіх мешканців нашого будинку», — подякувала Світлана, мешканка вулиці Таманова.

Загалом сьогодні по Покровську буде розвезено пісок по близько 20 адресам. А це значить, що у 20 дворах нашого міста залунає веселих сміх щасливих дітлахів, які зможуть гратися у пісочницях, ліпити паски та будувати піщані замки.

 

- Реклама -