Відповідальність на батьках: чи відкриється реабілітаційний центр «Милосердя» у Покровську?

Уже четвертий місяць поспіль в Україні триває карантин, оголошений через коронавірус. З 12 березня були закриті всі навчальні заклади, а також реабілітаційні центри.

Нещодавно у Покровську на місцевому рівні було прийняте рішення про поновлення роботи дитячих садочків, а ось центр для особливих діточок «Милосердя» місцева влада відкривати не поспішає, посилаючись на постанову Кабміну.

Матусі вихованців реабілітаційного центру зателефонували на гарячу лінію Донецької обласної адмінінстрації та дізналися, що відкриття їх закладу — це повноваження міської влади.

Батьки разом з дітьми вже виходили до стін Покровського виконкому та вимагали відкрити центр, але тоді їх ніхто не почув. Саме тому вчора, 24 червня, від їх імені на сесії міської ради виступив депутат Дмитро Артьомов.

Він зачитав присутнім депутатам звернення батьків з проханням відкрити центр, адже особливим діткам необхідно кожного дня відвідувати заняття, спілкуватися з іншими дітьми. В.п.міського голови Олексій Требушкін категорично заявив, що він на себе брати таку відповідальність не збирається.

Деякі депутати не могли зрозуміти, чому відкрити дитячі садочки стало можливим, а відкрити реабілітаційний центр, де й до карантину в групах займалися по 10 дітей, не можна.

Після декількох хвилин обговорень було вирішено вчинити наступним чином. Директорка центру «Милосердя» має ініціювати перевірку центру спеціальною комісією на дотримання карантинних норм. Якщо всі норми будуть дотримані, а батьки візьмуть повну відповідальність за здоров’я своїх дітей на себе, можна буде відкрити заклад для відвідування.

Остаточне рішення по цьому питанню депутати вирішили розглянути на позачерговій сесії, яка відбудеться на наступному тижні.

 

- Реклама -