«Правила безпеки? Ні, не чули» або як ПП «Комфорт» замінювало піддашки у центрі Покровська

Вчора, 22 червня, до редакції сайту DDK.DN.UA подзвонили мешканці Покровська, які повідомили, що у будинку №148 по вулиці Центральна, невідомі хлопці збивають піддашки. Журналісти вирішили розібратися з цією ситуацією та вирушили на місце події.

Так, з’ясувалося, що небезпечні роботи по демонтажу під’їзних козирків, без будь-якого дотримання правил безпеки, виконували начебто працівники ПП «Керуюча компанія  «Комфорт». На місце події було викликано наряд поліції та керівництво фірми.

Поспілкувавшись з мешканцями цього будинку ми дізналися, що на початку червня від одного з піддашків відірвалося каміння та ледь не впало на голову маленькій дитині. Мати хлопчика зателефонувала до Контакт-центру та лишила заявку на ремонт навісу.

І через декілька тижнів роботи дійсно розпочалися, але те, як вони виконувалися не піддається жодним коментарям — хлопець просто заліз на дах та величезною кувалдою оббивав каміння. Ніякого огородження навкруги не було.

Мешканці зазначили, що про таку небезпечну діяльність їх ніхто не попереджав.

«Нас ніхто не попереджав про початок роботи. Просто прийшли хлопці та почали гупати. Жодної стрічки, жодного попередження… Це добре, що нікому на голову не впало. А якщо б цей хлопець зірвався? Хто б з це відповілав?» — висказала своє обурення жителька будинку №148.

Спілкуватися з журналістами працівники відмовилися, зазначивши, що незабаром приїде керівництво, яке відповість на всі питання. І дійсно, згодом на місце під’їхав Андрій Луганський, який з надавніх пір обіймає посаду ПП «Комфорт» замість Сергія Федорова.

Прокоментувати небезпечні дії своїх працівників Андрій Луганський відмовився, посилаючись на те, що журналісти — не слідство. Поліція опитала усіх учасників цього «процесу» та склала протокол огляду. У подальшому діям робітників «Комфорту» та його керівництва буде надана правова оцінка.

Ну а журналісти та мешканці міста в котрий раз стали свідками того, яким чином ця фірма, на балансі якої весь житловий фонд Покровська, виконує свою роботу, за яку отримує гроші простих людей.

- Реклама -