У Покровську переселенцям пропонують отримати житло

Внутрішньо переміщені особи, які наразі проживають у Покровську, можуть надати пакет документів та отримати у тимчасове користування одну з трьох квартир. Про це повідомляється на сайті міської ради.

Нагадаємо, у грудні 2019 року було придбано три квартири в місті Покровську з подальшим їх розподілом та наданням у тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам. Отримати у користування таку квартиру можна строком на 1 рік з подальшим подовженням на 5 років.

Варто відзначити, що житлові приміщення для тимчасового проживання ВПО не підлягають приватизації, продажу, заставі, даруванню, обміну та поділу, наданню їх в піднайм або для вселення до них інших громадян.

Для того, щоб надати необхідні документи ВПО мають звернутися до Центру надання адміністративних послуг, який розташований за адресою: вул. Європейська, 53А. Там людина здійснює оформлення відповідної заяви за підписами всіх повнолітніх членів родини та надає наступний перелік документів:

  • копії документів, що посвідчують особу заявника та всіх членів сім’ї;
  • копії ідентифікаційних кодів усіх членів сім’ї;
  • копії довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, виданих Управлінням соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області;
  • копії документів, що підтверджують сімейні зв’язки (свідоцтво про шлюб; свідоцтво про народження тощо);
  • довідка про доходи за останні 6 місяців на кожного члена сім’ї (заробітна плата, пенсія, допомога, тощо);
  • Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкту.

З додатковим переліком документів можна ознайомитися тут.

Заяви приймаються з 1 липня  по 31 липня 2020 року. У серпні  надані заяви і додані документи будуть розглянуті на засіданні Комісії з розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

- Реклама -