Медпрацівників Родинської лікарні привітали з професійним святом

Професійне свято День медика в Україні традиційно відзначається у третю неділю червня. У цьому році воно припадає на 21 червня.

Сьогодні, напередодні свого професійного свята, вітання приймали медичні працівники Родинської міської лікарні. З приємними подарунками та теплими словами до них завітали поважні гості — в.о.Родинського міського голови Катерина Андрійченко та депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко.

«Хочу привітати вас з вашим професійним святом та побажати усього найкращого! Останні три роки для усіх — і для вас, і для медицини, і для міста Родинського стали переламними. Але не дивлячись на це, сьогодні ми бачимо, що у вас гідна зарплата, дружній колектив… Ми бачимо, що Родинська лікарня вже може за свої кошти покупати сучасне обладнання, тут працюють кваліфіковані кадри. Пам’ятайте, ми завжди за вас та завжди готові підтримувати вас!» — привітав медиків Сергій Андрійченко.

Від свого імені Сергій Сергійович нагородив директорку медзакладу Олену Добрелю та увесь колектив грамотою за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у сферу охорони здоров’я.

Привітала медиків зі святом і в.о.Родинського міського голови Катерина Андрійченко:

«Від імені міської ради, від мешканців нашого міста вітаю вас з вашим професійним святом та хочу побажати вам міцного здоров’я. Низький вам уклін за вашу працю! Дійсно, наша лікарня зараз займає гідне місце серед інших медичних закладів. Спасибі за все, що ви для нас робите!»

Також Катерина Сергіївна нагородила подякою міської ради людину, яка все своє життя віддала праці у Родинській лікарні. Це медсестра фтизіатричного кабінету Храмкова Валентина Андріївна, яка працює в лікарні вже 45 років.

Також увесь колектив отримав приємні подарунки від гостей — торти та шампанське.

- Реклама -