ЗНО 2020 бути: плановий процес стартує 25 червня

Підстав для скасування ЗНО 2020 на даний час немає. Про це вчора, 16 червня, заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, цього року Уряд скасував проведення пробного ЗНО у пунктах проходження оцінювання. Замість цього майбутні абітурієнти змогли пройти його онлайн.

Денис Шмигаль зазначив, що зошити, в яких діти мають здавати зовнішнє незалежне оцінювання, вже розвезені на пункти здачі ЗНО.

«Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я та головний санітарний лікар повідомлять про це», — заявив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль підкреслив, що  скасування ЗНО буде можливим лише у томуу випадку, якщо буде 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні та більше 50% областей, де перевищуються три загальнонаціональні показники – кількість хворих перевищує 12 на 100 тис. населення, більше ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення.

- Реклама -