Ще один випадок смерті від коронавірусу зафіксовано у Донецькій області

Восьмий летальний випадок від COVID-19 зафіксували в Донецькій області за минулу добу. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

«До сумної статистики смертей додався ще один летальний випадок: вчора у травматологічному відділенні Слов’янської клінічної лікарні помер чоловік з попереднім діагнозом «Черепно-мозкова травма». Він — з контактного кола осіб, у яких наявність вірусу була підтверджена раніше», — написав Павло Кириленко.

Відомо, що кілька днів тому у чоловіка був узятий матеріал для ПЛР-дослідження на COVID-19. Поки чекав результатів, знаходився вдома на самоізоляції. Порушив її умови, вийшов з дому і травмувався. Був доставлений в травматологічне відділення, де згодом помер. Розтин показав наявність двосторонньої пневмонії. А отриманий вчора результат ПЛР-тесту на коронавірус виявився позитивним.

У статистику регіону по COVID-19 цей випадок віднесли до загальної кількості смертей — як людини з підтвердженим наявністю коронавирусной хвороби.

Протягом 16 червня в Донецькій області не зареєстровано нових випадків захворювання COVID-19, дев’ять пацієнтів одужали.

- Реклама -