Зневага до рідного міста або як у Родинському дві жіночки сміття викидували

Благоустрій Родинського не припиняється ні на день. Міська рада, за допомогою небайдужих людей, постійно роблять все для того, аби місто було чистим та красивим.

Але стихійні звалища, які постійно утворюються біля сміттєвих майданчиків, додають безліч незручностей місцевим мешканцям. І що найсумніше, що все це — справа рук тих же самих жителів Родинського.

Аби попередити виникнення сміттєзвалищ та покарати порушників, у минулому році Родинською радою були встановлені камери відеоспостереження.

Чергове зневажливе ставлення до чужої праці та взагалі до рідного міста, зафіксували камери напередодні. Так, на стоп-кадрах можна побачити двох жіночок, які привезли мішки зі сміттям до контейнерного майданчика біля міського парку. Не зважаючи на те, що сміттєві баки були абсолютно порожніми, вони звантажили пакунки біля майданчика та пішли геть.

Відтепер цей факт порушення благоустрою міста буде розглянутий адміністративною комісією. А Родинська міська рада в черговий раз звертається до мешканців міста з проханням дотримуватися чистоти та поважати чужу працю. Адже тільки разом, однією командою, можна зробити своє рідне місто комфортним, чистим та затишним.

 

- Реклама -