Пропуск людей та транспорту через лінію розмежування досі не було відновлено

Сьогодні об 11.00 прикордонники зі складу Об’єднаних сил розпочали пропуск осіб та транспортних засобів через лінію розмежування у КПВВ «Мар’їнка» та «Станиця Луганська».

До початку пропуску десятки людей прибули до цих контрольних пунктів аби перетнути лінію розмежування. В усіх цих громадян наявні проблеми соціально-гуманітарного характеру для вирішення яких їм необхідно потрапити на тимчасово окуповану територію України.

За визначений час роботи, з 11.00 до 14.00, прикордонники через КПВВ «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» пропустили 7 чоловік. Однак окупанти заблокували перетин лінії розмежування цим громадянам.

Варто відзначити, що учора чотири жінки були пропущені через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Мар’їнка» в бік тимчасово окупованого Донецька. До закінчення часу роботи КПВВ вони на контрольовану територію так і не повернулись.

Сьогодні троє з цих жінок повернулись назад до КПВВ «Мар’їнка». Вони розповіли прикордонникам, що увесь цей час перебували перед блокпостом російських збройних формувань, який ті загородили протитанковими їжаками. Не ризикнувши повертатися назад затемна, вони учора заночували просто неба обабіч дороги перед блокпостом.

Сьогодні троє жінок повернулися та повідомили, що четвертій жінці стало погано й вона не може самостійно воернутися. Прикордонники зі складу Об’єднаних сил залучили представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста  для евакуації хворої жінки на контрольовану територію.

- Реклама -