Мешканцям Родинського нагадали правила пожежної безпеки

Знання правил безпеки життєдіяльності – запорука безпечного дозвілля. Неважливо яке місце для відпочинку обирають громадяни, недотримання елементарних правил може призвести до справжньої трагедії.

Саме тому, щоб нагадати населенню важливі вимоги законодавства України у сфері пожежної та техногенної безпеки рятувальники Донеччини активно проводять ряд профілактичних заходів. Серед яких – безпосереднє спілкування з громадянами та розповсюдження тематичних листівок.

Так, співробітниками Покровського районного відділу та 9-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області було проведено рейд у м. Родинське сумісно з представниками Покровської районної державної адміністрації. Фахівці Служби порятунку нагадали перехожим правила мінної безпеки та порядок дій у разі виявлення потенційно небезпечних предметів.

DSCN1232.JPG

DSCN1479.JPG

На завершення спілкування кожному учаснику бесіди було надано тематичні листівки превентивного характеру та ще раз нагадали номери телефонів екстрених служб.

- Реклама -