У Покровську та Родинському депутати звернулися до Президента щодо заборгованості перед шахтарями «Краснолиманської»

Сьогодні, 5 червня, у Покровську та Родинському відбулися позачергові сесії міських рад. На порядку денному — звернення до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів та губернатора Донецької області Павла Кириленка щодо ситуації, яка склалася із заборгованістю по заробітній платі.

Нагадаємо, з жовтня 2019 року гірники «Краснолиманської» не отримують повноцінної зарплати. Намагаючись повернути свої гроші та відновити повноцінну роботу підприємства, вони зверталися і до керівника області, і до профільного міністра, і до Президента України. Неодноразово шахтарі влаштовували акції протесту, перекривали дороги, відмовлялися підійматися на поверхню. Але їх проблема так і не була вирішена.

У Родинському депутати одностайно підтримали звернення у підтримку шахтарів. Також було розглянуто питання щодо ініціативи депутата Покровської міської ради, члена Родинського виконкому Сергія Андрійченка. Сергій Сергійович запропонував відстрочили оплату за комунальні послуги та вивіз ТБО для працівників «Краснолиманської», які мешкають у Родинському.

Депутати підтримали й цей проект рішення. А після сесії очільниця Родинського Катерина Андрійченко зустрілася з керівництвом шахти «Краснолиманська», для того щоб отримати списки працівників підприємства.

Трохи з запізненням, але пройшла сесія й у Покровську. Там депутати також підтримали звернення до вищих керівних органів. А ось ініціативу Сергія Андрійченка прийнято не було. Головуючий на сесій Олексій Требушкін сказав, що це питання треба детально вивчити й тільки після цього приймати рішення.

Після завершення сесії шахтарі та декілька депутатів вирушили до Краматорська, аби зустрітися з головою ДонОДА чи його заступниками, та передати їм депутатське звернення.

- Реклама -