У Покровську петиція щодо кадрових змін у «Покровській клінічній лікарні інтенсивного лікування» майже набрала необхідну кількість голосів для розгляду

У середині травня на сайті електронних петицій було зареєстровано петицію щодо проведення конкурсу на вакантну посаду генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування». На сьогодні петиція майже набрала необхідну кількість голосів для розгляду місцевою владою.

Так, автор петиції Іван Кобець наголошує, що Валентина Пилипець, яка вже другий рік обіймає посаду в.о. генерального директора закладу не відповідає займаній посаді та має недостатню кваліфікацію.

Іван Мануїловіч зазначає, що приводом для реєстрації електронної петиції стало масове звільнення працівників фінансового і статитстичного відділів, юрисконсульта, а також лікарів та середнього медичного персоналу. Також за думкою автора петиції Валентина Андріївна створює психологічну напругу в колективі та не має авторитету серед підлеглих.

Станом на 31 травня петицію вже підтримали 158 людей. Для того щоб вона потрапила на розгляд до місцевої влади, необхідно 175 голосів.

До завершення голосування залишилося 73 дні.

- Реклама -