Покровсько-Ясинуватський військкомат запрошує молодь на навчання

- Реклама -

Покровсько–Ясинуватський об`єднаний  міський військовий комісаріат запрошує до вступу в вищі військові навчальні заклади Міністерства Оборони України  хлопців та дівчат  віком від 17 до 30 років.

  • безкоштовний вступ на навчання
  • розселення на час вступу
  • безкоштовне харчування
  • безкоштовне проживання.

На весь період навчання курсанти забезпечуються  військовим спорядженням.  Отримання диплому з двома спорідненими спеціальностями, військовою та цивільною.  Гарантоване працевлаштування. Державний соціальний захист.

На навчання для здобуття військової  освіти приймаються особи з повною загальною середньою освітою  за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників, з урахуванням творчих здібностей та результатами проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовленості та медичного огляду.

Можливість вступу до військового коледжу сержантського складу без результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь (термін навчання 2,5 роки та отримання диплому молодшого бакалавра).

Більш детальна інформація за адресою: місто Покровськ, вулиця Поштова  16, кабінет № 29.  Телефон для довідок:  095 – 854 – 94 – 46.

- Реклама -