Покровсько-Ясинуватський військкомат запрошує молодь на навчання до найкращих вищих військових навчальних закладів України

Покровсько–Ясинуватський об`єднаний  міський військовий комісаріат запрошує до вступу в вищі військові навчальні заклади Міністерства Оборони України  хлопців та дівчат  віком від 17 до 30 років.

  • безкоштовний вступ на навчання;
  • розселення на час вступу;
  • безкоштовне харчування;
  • безкоштовне проживання;
  • щомісячне грошове забезпечення 10000 грн;
  • повне забезпечення військовою формою та навчальними атрибутами.

На весь період навчання курсанти забезпечуються  військовим спорядженням.  Отримання диплому з двома спорідненими спеціальностями, військовою та цивільною.  Гарантоване працевлаштування. Державний соціальний захист.

На навчання для здобуття військової  освіти приймаються особи з повною загальною середньою освітою  за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників, з урахуванням творчих здібностей та результатами проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовленості та медичного огляду.

Можливість вступу до військового коледжу сержантського складу без результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь (термін навчання 2,5 роки та отримання диплому молодшого бакалавра).

Для вступу формується особова справа, яка до 1 серпня повинна прибути безпосередньо до обраного навчального закладу. Вступні іспити у ВВНЗ відбудуться з 1 по 18 серпня, а саме: фізичні вправи, психологічне тестування та проходження медичної комісії.

Перелік документів, необхідний для формування особової справи кандидата:
— заява про вступ до ВВНЗ;
— автобіографія, написана власноруч;
— копії свідоцтва про народження, паспорту, витягу та ІНН;
— копія свідоцтва про базову середню освіту з витягом;
— орігінал табеля за І півріччя;
— характеристика;
— довідка про склад родини;
— сертифікати з псих- та нарко-диспансеру;
— результати медичного обстеження;
— довідка про відсутність судимості;
— 8 фото формату 3*4;
— інші документи в індивідуальному порядку.

Більш детальна інформація за адресою: місто Покровськ, вулиця Поштова  16, кабінет № 29.  Телефон для довідок:  095 – 854 – 94 – 46.

- Реклама -