У Покровському районі провели огляд техніки лісового господарства, що пристосована для гасіння пожеж

Ліквідація масштабних пожеж у лісах та на відкритих територіях, що належать лісовим господарствам, потребує не тільки злагоджених дій рятувальників та співробітників державного підприємства, але й регулярної підготовки спеціальної техніки до проведення ліквідації вогняної стихії.

Саме тому, 22 травня фахівцями відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Покровському районі Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з представником Покровської районної державної адміністрації та державного підприємства “Покровське лісове господарство” було проведено зустріч, направлену на забезпечення заходів з попередження пожеж в природних екосистемах та лісових масивах.

Під час заходу було проведено огляд наявної техніки, пристосованої для гасіння пожеж, та проведено інформаційно-профілактичний інструктаж щодо порядку дій у разі виникнення пожежі у зелених зонах.

IMG_20200521_085516.jpg

IMG_20200521_090117.jpg

На завершення заходу керівництву лісового господарства було надано пам’ятні листівки для розповсюдження серед співробітників підприємства.

- Реклама -