У Покровську зареєстрували петицію щодо зняття з посади генерального директора «Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування»

Головну лікарню Покровська продовжує лихоманити. Останнім часом навколо медичного закладу розгоряється все більше й більше скандалів та неприємних ситуацій.

Тепер на сайті Покровської міської ради з’явилася петиція щодо проведення конкурсу на вакантну посаду генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування».

Так, автор петиції Іван Кобець наголошує, що Валентина Пилипець, яка вже другий рік обіймає посаду в.о. генерального директора закладу не відповідає займаній посаді та має недостатню кваліфікацію.

Іван Мануїловіч зазначає, що приводом для реєстрації електронної петиції стало масове звільнення працівників фінансового і статитстичного відділів, юрисконсульта, а також лікарів та середнього медичного персоналу. Також за думкою автора петиції Валентина Андріївна створює психологічну напругу в колективі та не має авторитету серед підлеглих.

«За 1 рік керівництва Пилипець В.А. не відбулося жодних позитивних змін та навпаки виникла загроза існування самого медичного закладу в умовах пандемії та реформування медичної галузі», — зазначається у зверненні.

Наразі за петицію проголосували вже 46 людей. Нагадаємо, що для того, щоб вона потрапила на розгляд до міського голови, за неї мають проголосувати 175 людей.

Підтримати електронну петицію можна за посиланням. До закінчення голосування залишилося 82 дні.

- Реклама -