«Відкриття КПВВ буде можливе тільки після зняття карантину», — голова Донецької ОДА Павло Кириленко

Відкриття КПВВ на лінії розмежування буде можливим тільки лише після повного зняття карантину. Про це сьогодні під час щоденного брифінгу повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Так, Павло Олександрович зазначив, що згідно статистиці область і зараз може плавно виходити з карантину. Але є певні фактори, які не дозволяють цього робити.

«Якщо ми зараз відкриємо КПВВ, це може звести нанівець усі ті зусилля, які ми доклали, щоб уникнути масової захворюваності. Це має бути виважене рішення. В області підготовлені лікарні, засоби індивідуального захисту, лікарі… Але нехай воно залишиться в резерві, щоб ми їх і в подальшому не використовували», — підкреслив очільник області.

Одним з найголовніших фактором, через який КПВВ не можуть бути відкриті у найближчий час, Павло Кириленко вважає відсутність достовірної інформації щодо захворюваності на коронавірус на тимчасово непідконтрольній території:

«Ми не знаємо достовірно, яка там ситуація із захворіваністю. Це може бути загрозою для мешканців підконтрольної Україні території».

Також губернатор підкреслив, що наразі епідеміологічна ситуація в області дозволяє послабити умови карантину. Але у разі загострення, і Уряд, і область готові оперативно реагувати та повертатися до більш суворих заходів карантину.

- Реклама -