У Білицькому двоє чоловіків до смерті закатували свого товариша

У квітні цього року двоє мешканців Білицького жорстоко побили свого знайомого та бросили його у подвал. Через кілька днів знущань чоловік помер, а відносно зловмисників відкрито кримінальне провадження.

Так, поліцейські Добропільського відділення поліції отримали інформацію про ймовірне вбивство мешканця Білицького. У ході проведення усіх необхідних заходів правоохоронці з’ясували, що до цієї справи причетні двоє місцевих мешканців 23 та 42 років.

Поліцейські встановили, що у квітні троє чоловіків разом вживали алкогольні напої. Згодом між ними виник конфлікт, в ході якого двоє чоловіків жорстоко побили свого 49-річного товариша. Після цього вони скинули побитого чоловіка у підвал, де протягом двох діб знущалися над ним.

Не витримавши катування, потерпілий помер, а приятелі вирішили знищити всі речові докази. Вони загорнули тіло в тканину та вивезли до відвалу шахти, де й закопали.

В зазначеному зловмисниками місці правоохоронці виявили тіло чоловіка, яке наразі спрямоване на експертизу.

Відносно зловмисників відкрито одразу кілька кримінальних проваджень за ст.115 «Умисне вбивство», ст.146 «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини» та ст.127 «Катування» Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

Обом правопорушникам судом обрані міри запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

- Реклама -