В Україні дитячі садочки можуть відкрити вже 25 травня, — Прем’єр-міністр Денис Шмигаль

З 22 травня Україна буде переходити до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом’якшення карантинних обмежень. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр повідомив, що буде дозволено рух міського та приміського наземного транспорту, дозволено проведення спортивних змагань без глядачів, а також дозволена робота готелів, окрім хостелів. Під забороною все ще залишиться робота ресторанів і басейнів у готелях.

Також з 25 травня Уряд планує відновити роботу дитячих садочків у тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація.

«Тут уже будемо працювати спільно з місцевою владою», — додав Денис Шмигаль.

Очільник Уряду пояснив, що модель адаптивного карантину – це модель, коли скасовуються обмеження, запроваджені на рівні держави, але при цьому Уряд працює спільно з місцевою владою, яка буде дивитися, чи відповідає епідеміологічна ситуація в регіоні критеріям Міністерства охорони здоров’я.

Рішення про відповідний подальший перебіг карантину буде прийматися Урядом завтра, 20 травня. Нагадаємо, що це буде вже другий етап пом’якшення карантинних заходів. третій етап буде запроваджено з 1 червня при умові, якщо дозволятиме епідеміологічна ситуація.

- Реклама -