У Мирнограді жінка, яка раніше була посібницею бойвиків, добровільно прийшла до поліції

Чотири роки мешканка Мирнограду вела прихований спосіб життя через те, що близько місяця працювала у виправній колоній так званої ДНР. Почувши про гарантовану законом можливість звільнення від кримінальної відповідальності, жінка прийшла до поліції й зізналася у протизаконній діяльності.

Так, жителька Мирнограду розказала, що у березні 2016 року поїхала в гості до подруги в Макіївку. Подруга розказала, що є найманкою збройних сил ДНР та отримує непогану зарплатню. Мирноградчанка, почувши це, попросила і її влаштувати на цю роботу.

Жінку влаштували на роботу та пообіцяли зарплатню у розмірі 3-4 тисячі російських рублів щотижня. Також вона отримала військову форму та пістолет Макарова.

Однак, попрацювавщи місяць, вона не отримала обіцяної зарплати, тому здала зброю та повернулася на підконтрольну територію. Протягом 4 років жінка вела прихований спосіб життя, аби не підпасти під кримінальну відповідальність.

Дізнавшись із засобів масової інформації про гарантовану законом можливість звільнення від кримінальної відповідальності, вирішила більше не мовчати, а звернутись до поліції.

Вона надала свідчення щодо своєї протиправної діяльності, які наразі перевіряють слідчі.

Якщо буде встановлено, що під час перебування у лавах терористичної організації «ДНР» підозрювана не вчиняла тяжких злочинів проти мирного населення, то на підставі ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України її буде звільнено від кримінальної відповідальності.

- Реклама -