Піврічному Андрію Соколенку з Мирнограду потрібна Ваша допомога

До редакції сайту DDK.DN.UA звернулися рідні маленького жителя Мирнограду, піврічного Андрія Соколенка. Малюку встановлений дуже рідкісний діагноз — вроджений нефротичний синдром.

Хвороба зустрічається один раз на мільйон новонароджених і вважається невиліковною. Шанси на життя у дитини є, однак підтвердити діагноз і навчити з ним жити можуть лише закордонні фахівці. Для цього сім’ї потрібні чималі кошти, знайти які самостійно вона не може.

Довідка: Андрій — перша і дуже бажана дитина, народився 25 листопада 2019 року в пологовому відділенні Мирноградської ЦМЛ з вагою 2,5 кілограма. Спочатку він нічим не відрізнявся від інших новонароджених, всі життєві параметри відповідали нормі, і через тиждень маму з сином виписали додому.

12 грудня дитину разом з мамою поклали в дитяче відділення міської лікарні, а на наступний день була викликана санавіація, яка доставила їх до Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні. Там Андрюші і був поставлений діагноз — вроджений нефротичний синдром, неонатальний сепсис.

Зараз дитині 5 місяців. Більшу частину свого маленького життя він провів в лікарнях за кордоном, де проходило обстеження і лікування. Хлопчик переніс кілька операцій і зараз знаходиться в реанімації, його стан стабільно важкий. Для нього єдиний шанс вижити — це трансплантація нирки.

За ці місяці витрачені чималі гроші, і зараз на операцію необхідно зібрати більше одного мільйона гривень. Сума не підйомна, тому рідні Андрійка змушені звернутися за допомогою.

Всі, хто хоче допомогти родині Соколенків у зборі коштів на лікування сина, можуть перерахувати будь-яку посильну суму на:

  • картку ПриватБанку на ім’я мами Лілії Петрівни Соколенко 5168 7520 1031 4691
  • картку Ощадбанку на ім’я батька Ігоря Соколенка 5167 4900 6716 3353.
- Реклама -