У Мирнограді підприємці вийшли на мітинг під стіни виконкому

З учорашнього дня, 11 травня, в Україні розпочався перший етап послаблення карантинних заходів, які були введені з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції. У зв’язку з цим Кабінетом Міністрів було дозволено роботу низці суб’єктів господарювання, у тому числі й непродовольчих ринків.

Але у Мирнограді підприємців, які торгують на ринках, на робочі місця просто не пустили. Адміністрація ринків зазначає, що для відновлення роботи необхідне розпорядження місцевої влади. Але у Мирнограді такого поки що прийнято не було.

«У нас після двох місяців цього карантину вже важке фінансове становище. Практично немає грошей, сім’ї утримувати й сплачувати податки немає за що. Вчора ми намагалися відкритися, згідно постанові Кабміну, але нам заборонили. Усі ринки працюють, а ми начебто і не люди», — розказали обурені підприємці.

Близько двох годин мітингувальники прочекали міського голову Олександра Брикалова під стінами виконкому. Коли ж все ж таки очільник міста вийшов до людей, то повідомив, що засідання комісії, яка розгляне питання щодо відновлення роботи непродовольчих ринків відбудеться сьогодні, 12 травня, о 15-00.

Згодом у виконкомі відбулася зустріч ініціативної групи з представниками місцевої влади, під час якої було вирішено дозволити працювати підприємцям, які торгують промисловою групою товарів. Та, не дивлячись на це, у працівників ринку залишилося прикре відчуття, що можновладці працюють не для людей та з людьми, а проти.

Адже про послаблення карантину стало відомо ще 4 травня, і за тиждень можна було підготувати відповідне розпорядження, щоб з першого дня послаблення карантину люди змогли вийти на свої робочі місця.

- Реклама -