КП «Компанія «Вода Донбасу» проведе відкриті обговорення щодо необхідності встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення

19 травня о 10-00 у Покровську в режимі онлайн відбудеться відкрите обговорення пропозицій КП «Компанія «Вода Донбасу» щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та схвалення проекту інвестиційної програми на 2021 рік.

Про це повідомляється на офіційному сайті підприємства.

Так, обговорення відбуватиметься в онлайн-форматі з використанням програмного забезпечення ZOOM.

Заявки на участь у відкритому обговоренні приймаються до 17.05.2020 за адресою:

85307, Донецька область, м.Покровськ, вул.Захисників України, 11 (у письмовому вигляді) або на електронну адресу support@donvoda.com з поміткою «Заявка на участь у відкритому обговоренні 19.05.2020».

У заявці для ідентифікації юридичної або фізичної особи необхідно вказати П.І.Б. учасника, назву юридичної особи (у разі, якщо учасник представляє юридичну особу) та адресу електронної пошти, на яку КП «Компанія «Вода Донбасу», після підтвердження реєстрації учасника, надішле інформацію з посиланням на онлайн-відкрите обговорення. Для участі на персональному компютері або смартфоні учасника повинне бути встановлене та налаштоване програмне забезпечення ZOOM.

- Реклама -