Мешканцям Донеччини заборонять відвідувати кладовища під час поминальних вихідних

- Реклама -

Мешканцям Донецької області буде заборонено відвідувати кладовища протягом поминальних вихідних.

Про це повідомив Василь Гончаренко, в. о. директора Донецького обласного лабораторного центру МОЗ України, під час проведення щоденного брифінгу з питань запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції.

Так, згідно постанови Головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, місцевим органам виконавчої влади рекомендується закрити кладовища для відвідування, крім випадків поховання.

Але Василь Гончаренко зазначив, що Кабінет Міністрів готує нову постанову, яка буде повністю забороняти відвідування кладовищ у поминальні вихідні.

«Кабмін готує нову постанову, щоб повністю ввести заборону. І я їъ підтримую. Ви зможете піти на кладовище в інший день, наприклад, у четвер, п’ятницю, чи на наступному тижні у понеділок, вівторок… Підіть сім’єю у будь-який інший день, не порушуючи правила карантину», — зазначив в.о. директора Донецького обласного лабораторного центру МОЗ.

Завтра до щоденного брифінгу в ДонОДА доєднається начальник обласного управління Нацполіції України в Донецькій області Микола Семенішин, який повідомить, як працюватиме поліція під час поминальних вихідних.

- Реклама -