Інспектор Красноармійської податкової інспекції відповість у суді за підробку документів

- Реклама -

Головний інспектор-ревізор Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції відповість у суді за підробку документів. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, за процесуального керівництва прокуратури Донецької області слідчими ТУ ДБР, розташованого у місті Краматорську, завершено досудове розслідування стосовно головного державного ревізора-інспектора, яка обґрунтовано обвинувачується у службовому підробленні (ч. 1 ст. 366) КК України.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що у липні 2016 року головний державний ревізор-інспектор одного із відділів Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області, з метою штучного підвищення показників своєї службової діяльності, склала завідомо неправдивий офіційний документ, а саме акт «Про відмову від підпису у направленні на перевірку», який, начебто, відмовилась підписувати фізична-особа підприємець.

Наразі прокуратурою скеровано обвинувальний акт до Красноармійського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Максимальне покарання за вказаною статтею – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

- Реклама -