Мешканець Добропілля втратив 24 тисячі гривень після спілкування з шахраєм

- Реклама -

Чоловік з Добропілля повірив в те, що йому телефонує знайомий й пропонує «цікаву угоду». Як виявилось згодом, чоловік мав справу із шахраєм, розшуком якого тепер займають правоохоронці.

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернувся 24-річний місцевий мешканець, який поскаржився на те, що його ошукали.

Так, потерпілий розповів, що йому зателефонував невідомий чоловік, який назвався його приятелем і запропонував заробити грошей. «Товариш» сказав, що знає де можна дешево купити будівельні матеріали, а потім їх перепродати дорожче.

Потерпілого зацікавила така пропозиція і він погодився дати свої гроші для закупівлі товару. Молодий чоловік перерахував «приятелю» 24 тисячі гривень, однак коли той попросив ще 5 тисяч гривень, запідозрив неладне.

Потерпілий почав ставити незнайомцю додаткові запитання, однак той вимкнув телефон і перестав виходити на зв’язок. Зрозумівши, що його ошукали, житель Добропілля прийшов до поліцейського відділення.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статі передбачає покарання у вигляді обмеження волі терміном до 3-х років.

- Реклама -