Кабінет Міністрів призначив т.в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля України

- Реклама -

Вчора, 16 квітня, на позачерговому засіданні Уряду Ольгу Буславець було призначено т.в.о.Міністра енергетики та захисту довкілля України.

Про це повідомляється на офіційному сайті Кабінет міністрів України.

Ольга Буславець відзначила, що українська енергетика стоїть перед багатьма викликами, які потребують оперативного вирішення.

«Нині ми переживаємо одну з найбільших криз за всю історію України і криза в енергетичній галузі є невід’ємною її складовою. Цілком очевидно – термінове вирішення системних проблем в енергетиці є питанням національної безпеки і я усвідомлюю ключову роль посади Міністра у такий час. Протягом тижня буде сформовано перелік заходів, яких потребує енергетика, як невідкладних. Ці заходи будуть спрямовані на технічне, паливне та економічне збалансування сектору енергетики», – заявила т.в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля.

Ольга Буславець закінчила Донецький національний технічний університет. З  квітня 2005 працювала в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, де обіймала посаду Генерального директора директорату енергетичних ринків.

- Реклама -