У поліції Покровська розповіли, як працюватимуть правоохоронці під час Великодніх свят

Сьогодні, 17 квітня, відбувся брифінг начальника Покровського відділу поліції Олександра Коломійця щодо роботи правоохоронців під час Великодніх свят.

Так, головний поліцейський Покровська повідомив, що з початку карантинних заходів поліція перейшла на посилений режим роботи.

Під час Великодніх свят працівники Покровського відділу поліції будуть забезпечувати громадську безпеку на території 28 релігійних закладів, які розташовані на території Покровська та району.

Олександр Володимирович повідомив, що при освяченні великодніх кошиків на території храму не має бути більше 10 людей разом. У церквах вже роблять спеціальні позначки на землі для того, щоб люди могли зберігати безпечну дистанцію. Також у тих, хто все ж таки прийде до церкви, мають бути засоби індивідуального захисту — маска та рукавички.

Олександр Коломієць наголосив, що поліцейські будуть проводити профілактичну роботу, але якщо правоохоронцями будуть виявлені якісь порушення карантинного режиму, вони будуть все це фіксувати. Потім буде надана правова оцінка діям і громадян, і священослужителів.

Чергувати у храмах поліцейські будуть від початку служби й до закінчення усіх релігійних обрядів.

- Реклама -