Ситуація контрольована: голова Донецької ОДА Павло Кириленко про захворюваність на коронавірус в області

Сьогодні, 8 квітня, у Краматорську відбувся щоденний брифінг з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області, в ході якого стало відомо, що наразі в області 11 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Так, голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за минулу добу на Донеччині було зареєстровано 2 нових випадки захворювання на коронавірус. Хвороба була виявлена у 78-річної мешканки Дружківки, дружини загиблого від коронавірусу 84-річного чоловіка, та 27-річної медпрацівниці Мирноградської інфекційної лікарні.

Стан обох захворілих медики розцінюють як задовільний. Щодо інших хворих на китайський коронавірус, то в області немає пацієнтів у тяжкому стані, до апаратів штучної вентиляції легенів ніхто не підключений.

Павло Кириленко відзначив, що ситуація на Донеччині контрольована. Область нарощує матеріально-технічну базу: шиються маски та захисні костюми, незабаром очікується гуманітарна допомога з Китаю, велику підтримку надає бізнес. Отже відсоток надходження засобів індивідуального захисту до лікарень області з кожним днем буде тільки зростати.

- Реклама -