Школярі з Покровська та Родинського стали учасниками філософського онлайн-семінару для підлітків «Обрії майбутнього 5.0»

- Реклама -

З 28 по 30 березня відбувся філософський онлайн-семінар для підлітків «Обрії майбутнього 5.0», участь в якому взяли Єлизавета Мерзлікіна з Покровська та Ілля Гарбарук з Родинського.

Загалом у проєкті взяли участь 17 підлітків з усієї України. Організаторами є Klitschko Foundation та The Aspen Institute Kyiv.

Як і попередні 4 роки, проект мав проводитися офлайн у Києві, але ситуація, в якій опинився весь світ у зв’язку із введенням карантину, стала для команди організаторів викликом, тому «Обрії майбутнього 5.0» перенеслись на простори мережі інтернету.

Через платформу Zoom у форматі модерованого діалогу та групових занять учасники досліджували поняття чеснот, спілкувались на тему миру, з’ясовували значення креативного мислення, розвивали навички критичного мислення, дискутували про призначення людини в світі та розмірковували про силу знань.

«Я почула для себе багато цікавих думок, розглядаючи різноманітні питання. Іноді навіть не хотілося говорити, просто слухати і кожне слово запам’ятовувати. Проєкт надихнув мене на продуктивність — я відчуваю енергію в собі, з якою хочеться далі йти і дарувати все своєму колу й оточенню. Хочу зробити локальний проєкт якомога
швидше і краще, і, можливо, навіть не один раз!»- поділилася враженнями учасниця з Покровська Єлизавета Мерзлікіна.

Також підлітки змоделювали суспільство через 50 років, і найважливіше те, що після цього завдання усі учасники зробили один висновок — майбутнє залежить від кожного з них.

Під час семінару учасники мали сесію з запрошеною гостею — Світланою Ройз, дитячим
сімейним психологом. Разом з підлітками вона обговорила питання вибору життєвого шляху, допомагала формувати цілі на майбутнє та обговорили виклики, з якими воно щодня зіштовхуються і запропонувала практичні вправи для розвитку впевненості і самоконтролю.

Крім навчальної частини, учасник разом робили зарядку, співали пісень, жартували та надихались один одним. Кожен учасник отримав сертифікат про проходження семінару. А протягом квітня всі 17 підлітків реалізують онлайн-проєкти для однолітків у своїх громадах.

- Реклама -