Торгівля шашликами під час карантину обійшлася мешканцю Покровська у 17 тисяч гривень

- Реклама -

Мешканець Покровська, який торгував шашликами під час карантину, заплатить штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Про це повідомляють у Красноармійському міськрайонному суді.

Так, згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, вдень 21 березня, чоловік здійснював торгівлю шашликом з обслуговуванням з магазину. Цим він порушив пункти 2 та 3 Постанови КМУ №211 від 11 березня 2020 року, а також розпорядження Покровської міської ради №160 від 11 березня 2020 року.

Факт торгівлі було підтверджено фотографіями та відеозаписом. Однак у суді чоловік свою провину не визнав, аргументуючи це тим, що не знав про прийняті постанови.

Суд прийшов до висновку, що чоловік скоїв адміністративне правопорушення, передбачене статтею 44-3 КУпАП, яке полягає в порушенні правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, та визнав його винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 44-3 КУпАП, і призначив адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень.

- Реклама -