Школярів Покровська запрошують долучитися до екологічного конкурсу та виграти призи

Міжнародний молодіжний рух School Recycling World запрошує школярів використати час карантину з користю — долучитися до конкурсу, зробити свій внесок у збереження природи а ще — виграти призи. В будь-якому випадку, карантин скоро мине, а мішечки та екологічні звички залишаться.

School Recycling World запрошує українських школярів та їхні родини стати частиною всесвітнього руху відмови від поліетиленового пакування вже зараз.

Зробити це просто — приєднатися до всеукраїнського проекту «Мішечок». Завдання просте — шити екомішечки, щоб у майбутньому користуватись ними у побуті. А ще творчий підхід до справи допоможе виграти супер-призи і зрештою, стати рушієм змін у своєму оточенні.

Протягом проєкту організатори щотижня заохочуватимуть учасників розігруючи призи у соціальних мережах @schoolrecyclingworld. Тобто кожен, хто пошиє торбинку власноруч, має шанс виграти подарунки.

Щоб претендувати на призи, треба поділитися фотографіями робіт та відео процесу виготовлення у соцмережах з додаванням хештегів #мішечокSRW #мішечок #SchoolRecyclingWorld. Встигніть зробити це, а також заповнити анкету учасника до 20 травня 2020 року. Школа, команда якої підкорить серця журі, отримає головний приз – принтер для сублімаційного друку.

Умови проєкту та анкета для команд-учасників за посиланням.

Конкурс підтримує Міністерство освіти і науки України. Партнер проєкту — компаніяPepsiCo Україна.

Переможців оголосять 22 травня 2020 року на сайті schoolrecyclingworld.org. Учасники можуть завантажувати свої конкурсні роботи до 20 травня включно.

Бути екологічно свідомим – це тренд сучасності. Від активності кожного зараз залежать масштаби екологічного впливу на майбутнє.

- Реклама -