Олександр Хараберюш, контррозвідник СБУ — «Він загинув за нашу Україну»

В 2017 році трагічно обірвалось життя контррозвідника СБ України Олександра Хараберюша.

В світлу пам’ять про нього, по всій Донецькій області розміщені білборди «Він загинув за нашу Україну».

Нагадаємо, 31 березня 2017 року у м. Маріуполь Донецької області, в результаті терористичного акту організованого російськими спецслужбами, загинув заступник начальника головного відділу контррозвідки Управління СБ України в Донецькій області полковник Олександр Хараберюш.

39-річний Олександр Іванович Хараберюш (позивний “Душман”) був одним із найкращих контррозвідників України. Із перших днів неоголошеної війни на Сході країни, Олександр одразу був у першому ешелоні захисту Батьківщини.

Будучі народженим у м. Донецьк, він власним прикладом показав свою відданість народу України. Він планував і особисто приймав участь у 80 затриманнях російських агентів і терористів. За професіоналізм, героїзм та доблесть, виявлені під час участі в антитерористичній операції, він неодноразово нагороджувався відомчими та державними відзнаками.

До останнього свого подиху Олександр Хараберюш лишився вірним незмінному девізу – «Життя – Батьківщині! Честь – нікому!». Пам`ять про нього завжди житиме у серцях рідних, друзів та бойових побратимів.

Терористи здатні обірвати будь-яке життя, але саме Олександр Хараберюш своїм життям, своєю звитягою під час проходження служби зміг зберегти тисячі і тисячі життів мирних мешканців України. Вічна пам’ять герою, який віддав своє життя за наш Маріуполь, за наш Донбас, за нашу Україну.

- Реклама -