Офіційно: у Добропіллі 41 людина перебуває на самоізоляції

Вчора, 30 березня, у Добропіллі відбулося засідання міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

Так, під час засідання учасниками штабу було обговорено створення мобільної бригади для взяття зразків біоматеріалу від хворих/підозрілих на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Визначились також з забезпеченням харчуванням, місцями ночівлі, засобами гігієни медичних працівників у разі виникнення необхідності роботи вахтовим методом.

До того ж, під час засідання ствло відомо, що в Добропіллі 41 людина офіційно знаходиться на самоізоляції та в режимі телефонного зв’язку зі своїм сімейним лікарем.  В Добропільській лікарні інтенсивного лікування йде підготовка до перепрофілювання відділень для можливого розміщення та лікування пацієнтів з корона вірусом.

Працівники Управління соціального захисту у співпраці з волонтерами забезпечують осіб похилого віку, які є клієнтами Територіального центру соціального обслуговування, продуктовими наборами. Додатково сформовано списки самотніх літніх людей, які потребують догляду, одиноких осіб з інвалідністю 1, 2 групи для забезпечення продуктовими наборами.

- Реклама -