«Жінка з Бахмуту, яка захворіла на коронавірус, нещодавно повернулася з Єгипту», — директор департаменту охорони здоров’я ДонОДА

Жінка з Бахмуту, у якої вчора було підтверджено захворювання на коронавірус, нещодавно повернулася з Єгипту. Про це під час щоденного брифінгу в Донецькій ОДА повідомив Олександр Педенко, директор департаменту охорони здоров’я.

Так, стало відомо, що до Мирноградської інфекційної лікарні жінка з ознаками захворювання поступила 19 березня. Перший зразок аналізів виявився негативним, але лікарі вирішили зробити ще один, адже за клінічними ознаками в жінки були всі симптоми захворювання на COVID-2019.

Як повідомили під час брифінгу, жінка захворіла ще 12 березня, але лабораторно підтверджено це було лише 26 березня, тобто через два тижні. Коло людей, з якими контактувала хвора, було встановлено. Наразі вони знаходяться на самоізоляції та під наглядом лікарів.

Також Олександр Педенко повідомив, що на сьогодні хворий з Маріуполя перебуває в задовільному стані та продовжує лікування. Його буде виписано лише після того, як результати аналізів на коронавірус двічі будуть негативними.

За словами директора департаменту охорони здоров’я, перебування однієї людини за добу в лікарні становить близко 1200-1300 гривень. Середня тривалість перебування хворих у лікарні — 21 день. На даний час усі лікарні забезпечені достатньою кількістю необхідних медичних препаратів для лікування захворювання.

- Реклама -