У Покровську на блокпосту проводять температурний скрінінг

- Реклама -

Співробітники Національної поліції проводять  температурний скринінг осіб, що прибувають до області або залишають її межі. Про це повідомляється на офіційному сайті Донецької обласної державної адміністрації.

Так, на території Покровська температурний скрінінг здійснюють працівники Покровського відділу поліції на блокпосту 3С006, який знаходиться на повороті на село Гришине.

Поліція наразі діє за наступним алгоритмом – тривають звичайні перевірки документів та транспортних засобів, разом з тим проводиться температурний скринінг. У разі, якщо у когось виявляють підвищену температуру, людині пропонують підписати згоду на добровільну самоізоляцію протягом 14 днів задля контролю та недопущення поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та збереження життя і здоров’я наших громадян.

Співробітники поліції отримують від людей з підвищеною температурою тіла письмові згоди у двох екземплярах – один залишається у базі даних поліції, інший передають до департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА.

- Реклама -