ГО «ВелоТАК» звернулося до роботодавців Покровська з відкритим листом

- Реклама -

До редакції сайту DDK.DN.UA звернулася голова громадської організації «ВелоТАК» Наталя Фролова з проханням опублікувати відкритий лист до підприємців міста.

У ньому роботодавців просять створити комфортні та безпечні умови для користування велосипедами працівників на підприємствах та в організаціях, облаштувати місця для безпечного зберігання велотранспорту та проінформувати співробітників про створені для них умови.

«Шановні роботодавці та управлінці, станом на сьогодні наша громада має виклики, продиктовані протиепідемічними заходами. Саме транспортна проблема є болючою для мешканців міста, передмістя та інших населених пунктів — людей, що мають працювати в період карантину.

З метою часткового вирішення транспортного питання та убезпечення від інфікування працюючих людей, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВЕЛОТАК» звертається до вас, як до керівників, що піклуються про своїх підлеглих.

Просимо сприяти створенню комфортних умов користування велосипедами працівників на ваших підприємствах та в організаціях, визначити, облаштувати місця для безпечного зберігання велотранспорту та проінформувати співробітників про створені для них умови.

Чому це важливо? За опитуванням, яке проводила наша організація, інфраструктура та умови безпечного зберігання велосипедів є важливими чинниками для жителів нашого міста при виборі користування велосипедом чи іншим видом транспорту. Саме тому, створивши умови в організаціях та на підприємствах, більше людей буде використовувати велосипед як транспорт, що зменшить контакт з іншими особами дорогою на роботу і, як наслідок, зменшить можливість інфікування.

Сподіваємося, що ви зробите все, щоб вирішити цю проблему на місцях.

Нагадуємо, що є неприпустимим вимагати від ваших працівників користуватися велосипедом всупереч їх бажання та можливостей».

- Реклама -