У МОЗі підтвердили, що в одного з народних депутатів зафіксовано захворювання на коронавірус

- Реклама -

Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що серед 14 людей, у який офіційно зафіксовані випадки COVID-19, є народний депутат України.

У МОЗі повідомляють, що наразі хворому надається амбулаторне лікування в умовах самоізоляції. Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, хворих з коронавірусною інфекцією при легкому перебігу хвороби можна лікувати амбулаторно. У разі необхідності пацієнта буде госпіталізовано.

Також зазначається, що медичні працівники проведуть усю необхідну роботу з людьми, які контактували з ним.

За інформацією українських ЗМІ, ймовірним захворюваним може бути народний депутат Сергій Шахов. Декілька хвилин тому він підтвердив це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«»Сьогодні мені подзвонили з лабораторії і сказали, що підтверджується коронавірус. Це не так страшно, як його малюють», — сказав Шахов.

Також на сайті Міністерства охорони здоров’я зазначається, що народний депутат України, який захворів на коронавірус, на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради України 17 березня  був відсутній.

- Реклама -