Автомобіль з Інтерполу та пропозиція хабаря: підсумки доби на донбаських КПВВ

- Реклама -

Контрольні пункти на лінії розмежування функціонують у штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Минулої доби пасажиро-транспортний потік дещо збільшився у порівнянні з попередньою добою. Загалом через КПВВ прослідувало 53,6 тисячі осіб та 5,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 12435 осіб та 1415 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 10410 осіб та 1640 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 10685 осіб та 1885 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4345 осіб та 845 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 15745 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 30/10; «Мар’їнка» – 0/80; «Новотроїцьке» – 30/70; «Гнутове» – 30/20.

В КПВВ «Мар’їнка» прикордонники Краматорського загону затримали автомобіль «Хонда» 2007 року випуску української реєстрації, який знаходився в базі даних Інтерполу як викрадений в Україні. Автівкою керував громадянин України, який прямував з ТОТУ. По даному факту проінформовано Укрбюро Інтерполу в м. Київ, транспортний засіб передано співробітникам Нацполіції.

Також в КПВВ «Мар’їнка» та «Гнутове» прикордонники зафіксували дві спроби надання неправомірної вигоди. Громадяни України за не притягнення до адміністративної відповідальності та сприяння у безперешкодному перетинанні лінії розмежування запропонували прикордонникам грошові кошти. Від таких пропозицій охоронці кордону відмовились та по даним фактам повідомили представників Нацполіції.

- Реклама -